Вітаємо інвесторів: 13 будинок ЖК Синергія Сіті введено в експлуатацію

Сертифікат про готовність до експлуатації будинку вже можна переглянути в розділі Документи.
Сьогодні ми отримали сертифікат готовності будинку. Вітаємо майбутніх мешканців з новим важливим етапом — скоро переїзд до курортного містечка!
Ми вже готуємо документи для присвоєння будинку поштової адреси, щоб незабаром запросити щасливих власників на оформлення права власності на квартири та вручення ключів.
Не втомлюємось виражати вдячність фахівцям ДІАМ за професійність, продуктивність та прозорість. Як завжди: консультації по суті, своєчасно, конструктивно. Від цього виграють всі: мешканці, які чекають на переїзд до власної оселі; забудовники, які дотримуються будівельних нормативів і завершують проєкт в заплановані строки; державна інституція, до якої зростає довіра. А це крок до побудови ефективного партнерства бізнес-держава.
І ми в Синергії, і мешканці Синергія Сіті і ті інвестори, які переїзд тільки чекають — щасливі розділити з вами цю важливу подію. З нетерпінням чекаємо на ваші радісні історії новосілля в курортному містечку.
Нагадуємо, на початку цього місяця ми здали в експлуатацію 12 будинок.