Сьогодні відбувся успішний пуск газу у 20 будинку ЖК Синергія Сіті: будинок готовий до заселення
31 жовтня 2023 р.

Працівники Київоблгаз успішно здійснили пуск газу у 20 будинку ЖК Синергія Сіті. Це означає, що будинок готовий до заселення.
На черзі газифікація 21, 22 й 23 будинків та вручення ключів від омріяних осель. Деталі та дату початку повідомимо додатковою новиною.
Вітаємо інвесторів та учасників проєкту! Бажаємо якнайшвидше оселитися у нових квартирах та розпочати новий етап життя, як на курорті.
Нехай кожен день в ваших нових домівках буде сповнений радістю та незабутніми моментами.