Продовження двір-саду у ЖК Синергія Сіті вже набирає зелених барв

У ЖК Синергія Сіті триває озеленення продовження двір-саду — зеленої зони між 5 і 6 чергами будинків. Тут уже висаджено 96 дорослих дерев, які створять атмосферу спокою, краси та свіжості у внутрішньому просторі комплексу.
Серед нових зелених жителів — гінкго дволопатеве, відоме своєю унікальною формою листя і вражаючою стійкістю; чорна сосна, яка подарує соковиту зелень навіть взимку; а також береза із білосніжною корою, що додає світла та елегантності.

Червоний клен привнесе яскраві осінні кольори — від насиченого червоного до мідного. Дзельква, родом із Японії, прикрасить простір ажурною кроною, а черемха вігінрінська наповнить повітря легким ароматом весною. Серед декоративних елементів — і яблуня Purple Prince Hardy, чия пурпурова листва й рожеві квіти вже стали справжньою окрасою двору.

Найближчим часом у двір-саді продовжимо висадку кущів, злакових рослин та квітів, які гармонійно доповнять зелену палітру.
Продовжуємо створювати затишних простір для неспішних прогулянок, теплих зустрічей і щоденного відпочинку просто під домом.