Вітаємо інвесторів: 14 будинок ЖК Синергія Сіті введено в експлуатацію

Сертифікат про готовність до експлуатації будинку вже можна переглянути в розділі Документи.
Державна інспекція архітектури та містобудування України видала сертифікат, що засвідчує готовність будинку до експлуатації. Щиро дякуємо їм за оперативність та продуктивність, адже від завантаження до реєстру необхідних документів до отримання сертифікату пройшло всього чотири дні. Це рекордний термін для нас, дякуємо, що вболіваєте за будівельників та майбутніх новоселів.
Вже готуємо документи для отримання поштової адреси, щоб якомога скоріше запросити власників на оформлення права власності на квартири та отримання омріяних ключів.
Вітаємо інвесторів з цією важливою подією, адже от-от новосілля в курортному містечку!
Цього року це вже 5-й зданий в експлуатацію будинок ЖК Синергія Сіті: цього місяця ми здали в експлуатацію також 12 та 13 будинки.
Синергія Сіті – це житловий комплекс бізнес-класу у Ірпені, неподалік найдовшої набережної в регіоні. Тут кожна квартира має індивідуальне опалення за допомогою газового котла. Виключенням є квартири-студії в 12 будинку – їх теплом забезпечує дахова котельня.
Комплекс має продумані безпекові рішення: закритий внутрішній двір з IP-домофонією та IP-відеоспостереженням. Це означає, що мешканці заходять у комплекс за допомогою Face-ID або смартфону. А встановлені відеокамери фіксують все, що відбувається в комплексі, та передають трансляцію онлайн – прямо на смартфон мешканців.
Продовжуємо створювати сучасне продумане житло в найкращому ЖК Ірпеня — Синергія Сіті.